outbud.pl

budownictwo, dom, wnętrze

Schody metalowe
Dom

Schody metalowe w budynkach przemysłowych — dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Schody metalowe są coraz chętniej wybierane podczas projektu budynku przemysłowego. Możliwość zastosowania ich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu to tylko jedna z licznych zalet tego rozwiązania.

Schody metalowe – jakie są ich zalety?

Stopnie metalowe charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałością na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu mogą one z powodzeniem być wykorzystywanie przez długie lata. Taka trwałość sprawia, że są one stosowane niezwykle chętnie w takich miejscach, jak fabryki, czy hale produkcyjne. Ich znaczącą zaletą jest również odporność na korodowanie. Takie stopnie ze względu na ich lekkość gwarantują bezproblemowy i szybki montaż. Nie wymaga on wykonywania zabiegów wykończeniowych, więc są one od razu gotowe do użytku. Oprócz tego fakt, że metalowe schody mało warzą sprawia, że są one w pełni stabilne i odporne na obciążenia bez konieczności zastosowania do nich ciężkiej podbudowy. Nie bez znaczenia jest również możliwość ich dopasowania do dowolnego rodzaju przestrzeni. Co więcej, stopnie wykonane z tego materiału nie wymagają wykonywania zabiegów związanych z ich konserwacją.

Modele ocynkowane charakteryzują się doskonałą wytrzymałością na oddziaływanie czynników zewnętrznych takich jak niekorzystne warunki atmosferyczne. W przypadku ich produkcji galwanizowana jest specjalna powłoka, zabezpieczająca stalowe schody przed przedostaniem się do ich wnętrza substancji korozyjnych.

Metalowe schody Pekabet – czy warto postawić na to rozwiązanie?

Metalowe schody Pekabet to bogaty wybór wysokiej jakości modeli dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ofercie firmy można znaleźć m.in.:

  • Schody modułowe regulowane MODULO – stopnie szalunkowe,
  • Schody modułowe regulowane MODULO – stopnie ocynkowana krata – wykończenie ich z wykorzystaniem ocynkowanej kraty gwarantuje jeszcze wyższy poziom wytrzymałości. Zaletą powyższych produktów jest fakt, że składają się one z modułów, co pozwala na perfekcyjne dostosowanie ilości wykorzystanych stopni, których wysokość można dowolnie regulować do pożądanej wysokości. Oba rodzaje schodów są wykonane w sposób niezwykle solidny. Charakteryzują się one lekkością, a zarazem sztywnością. Każdy z elementów został wykonany w sposób niezwykle precyzyjny, ponieważ do ich produkcji został wykorzystany innowacyjny laserowy sprzęt. Wśród innych korzyści z zastosowania tego rozwiązania można wymienić doskonały stosunek jakości do ceny, a także możliwość prostego, a zarazem szybkiego montażu.