outbud.pl

budownictwo, dom, wnętrze

Witryna drewniana
Dom

Witryna drewniana – do jakich wnętrz pasuje?

Witryny to meble piękne i funkcjonalne zarazem. Szczególnie, jeżeli wykonane są z naturalnego drewna. To dobry wybór zarówno do kuchni i jadalni, jak i salonów. Wszędzie tam, gdzie aranżacja wnętrza powinna być nie tylko użyteczna, ale również estetyczna. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać drewnianą witrynę do swojego domu lub mieszkania.

1. Witryny drewniane – do jakich wnętrz pasują?

2. Witryna drewniana – estetyczny i funkcjonalny mebel

Witryny drewniane – do jakich wnętrz pasują?

Witryny drewniane to doskonałe dopełnienie każdego wnętrza. Ze względu na elegancki wygląd, często wybierane są do aranżacji klasycznych. To jednak niejedyna opcja. Mebel wykonany z litego drewna w jasnych kolorze sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim. Na witrynę drewnianą warto zdecydować się także, jeżeli urządzamy mieszkanie w klimacie rustykalnym lub prowansalskim. W pierwszym przypadku warto zdecydować się na model masywny, wykonany z drewna w ciemnym kolorze i z metalowym okuciami.

Wykonana z naturalnego drewna witryna to także podstawa stylu prowansalskiego.

Klasyczne drewniane witryny to jednak niejedyna opcja. Dostępne są także modele, które w nowoczesny sposób łączą naturalny materiał z metalowi elementami. Dzięki temu doskonale sprawdzają się industrialnych pomieszczeniach.

Decydując się na witrynę z drewna litego mamy gwarancję, że posłuży ona wiele lat, a nawet kilka pokoleń, dzięki czemu to doskonałe miejsce na pamiątki rodzinne. Gwarancja solidności to przede wszystkim naturalny materiał. Drewno starzeje się w dobrym stylu, wraz z upływem lat nabierając charakteru. W połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem uzyskujemy pewność, że witryna jest odporna na uszkodzenia i będzie przez długi czas dopełniać charakter domu lub mieszkania.

 

Witryna drewniana – estetyczny i funkcjonalny mebel

Witryna drewniana często wybierana jest ze względu na estetyczny, oryginalny wygląd. Nie można zapomnieć jednocześnie, że to także niezwykle funkcjonalny mebel.

Witryna drewniana sprawdzi się dobrze niemal w każdym pomieszczeniu. Często wybierana jest do jadalni oraz jadalni. Dzięki witrynie eksponować możemy ulubione elementy zastawy stołowej, a także dekoracje. Modele z zabudowanym dołem zapewniają także wygodne przechowywanie obrusów i innych akcesoriów przydatnych w kuchni.

Witryna dobrze prezentować także w salonie. Sprawdzi się dobrze w roli regału na książki – oszklone półki pozwolą wyeksponować ulubione książkowe pozycje bez obaw o ich zakurzenie. To także doskonały sposób na przechowywanie rodzinnych pamiątek.