outbud.pl

Outbud.pl – budownictwo, dom, wnętrze

domy letniskowe projekty
Dom

Najlepsze projekty domów letniskowych

Z całą pewnością można stwierdzić, że posiadanie domu letniskowego jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, które na pewno sprawdzi się w wielu przypadkach. W obecnych czasach w sprzedaży można znaleźć bardzo wiele projektów tego rodzaju domów. Warto poznać najbardziej popularne z nich, aby wiedzieć, na co się zdecydować w procesie zakupu.

Domek letniskowy w krokusach

Wśród najbardziej popularnych projektów domków letniskowych z całą pewnością można wyróżnić domek letniskowy w krokusach. Powierzchnia tego rodzaju domu wynosi około trzydzieści pięć metrów kwadratowych. Składają się na nią takie pomieszczenia, jak salon, kuchnia oraz łazienka. Dodatkowo w projekcie można również znaleźć antresolę, a także kominek, co jest fantastycznym rozwiązaniem dla wielu osób. Tego rodzaju domek może być postawiony bez pozwolenia, co w znaczący sposób przyspieszy proces jego budowy. Warto na ten aspekt zwrócić swoją szczególną uwagę.

Dom w sasankach

Domy letniskowe projekty uwzględniają również taki domek letniskowy, jak dom w sasankach. Jest to bardzo korzystna opcja dla wielu osób. Tego rodzaju dom posiada powierzchnie, która liczy około osiemdziesiąt metrów kwadratowych. Wśród jego pomieszczeń można wymienić cztery pokoje, kuchnię oraz dwie łazienki. Oprócz tego w domku letniskowym tego rodzaju umieszczone jest także pomieszczenie gospodarcze oraz miejsce na kominek. Na pewno będzie to doskonały wybór.

Dom w borówkach

Wśród najbardziej popularnych projektów domów letniskowych można również wymienić taki projekt, jak dom w borówkach. Tego rodzaju domek posiada powierzchnię około sześćdziesiąt sześć metrów. W domu tego rodzaju znajdują się trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz toaleta. Oprócz tego powierzchnia domu obejmuje także kotłownię oraz miejsce na kominek. Na pewno wybór tego projektu bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku wielu osób w różnym wieku i o różnych preferencjach.

Domek w cienistkach

Domek w cienistkach to kolejny bardzo popularny projekt domku letniskowego, który jest bardzo chętnie wybierany przez wiele osób. Tego rodzaju domek posiada powierzchnię wynoszącą około trzydzieści pięć metrów kwadratowych. Dzięki temu do jego wybudowania nie jest konieczne uzyskanie stosownego pozwolenia. W domku można znaleźć jeden pokój, łazienkę, a także antresolę oraz kominek. Taki projekt na pewno przypadnie do gustu bardzo wielu osobom, dlatego warto się nad nim w szczególny sposób zastanowić. Domek posiada bardzo atrakcyjne przeszklenia, które z całą pewnością dodadzą mu niepowtarzalnego charakteru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.